Casoola

Casoola

Bij Casoola maakt u met een e-mailadres en wachtwoord een account aan. Het aanbod bestaat uit slots, tafelspellen, live casino, jackpots en een sportsbook. Nieuwe spelers kiezen uit meerdere welkomstbonussen in euro's of USDT; bestaande spelers vinden herlaadbonussen, cashback en toernooien. Betalingen lopen via Visa, Mastercard en Interac e-Transfer, en de live chat is 24 uur per dag bereikbaar.

Bonus claimen
Spellen Casoola
Casoola — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Ethereum
Ethereum
Litecoin
Litecoin
MiFinity
MiFinity
USD Coin
USD Coin
Dogecoin
Dogecoin

Casoola — Aanbieders

Pragmatic Play
Pragmatic Play
Amigo Gaming
Amigo Gaming
Bgaming
Bgaming
Habanero
Habanero
Hacksaw
Hacksaw
Microgaming
Microgaming
Playson
Playson
Shady Lady
Shady Lady
Spinomenal
Spinomenal
Mancala Gaming
Mancala Gaming
Yggdrasil
Yggdrasil
Onlyplay
Onlyplay
Endorphina
Endorphina
Red Tiger Gaming
Red Tiger Gaming
Novomatic
Novomatic
Amatic
Amatic
RubyPlay
RubyPlay
Betsoft
Betsoft
GameArt
GameArt
Gamzix
Gamzix
OneTouch Games
OneTouch Games
Avatar UX
Avatar UX
TaDa Gaming
TaDa Gaming
Just Slots
Just Slots
Slotmill
Slotmill
Platipus
Platipus
SmartSoft Gaming
SmartSoft Gaming
Amusnet
Amusnet
Evoplay
Evoplay
Mascot Gaming
Mascot Gaming
Swintt
Swintt
Tom Horn
Tom Horn
Vivo Gaming
Vivo Gaming
OnderdeelDetails
ValutaEUR, USDT
SpelcategorieënSlots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, crash games, sportsbook, live wedden
Aantal spelaanbieders40
Casino welkomstbonus100% tot €500 + 200 gratis spins
Crypto welkomstbonus casino200% tot 3.000 USDT
Sport welkomstbonus100% tot €100
StortingsmethodenVisa, Mastercard, Interac e-Transfer
OpnamemethodenVisa, Mastercard, Interac e-Transfer
VIP-clubJa, 5 niveaus
LoyaliteitsprogrammaMunten (Shop)
ToernooienDagelijks, wekelijks en maandelijks, prijzenpotten €1.100 – €2.000.000
Klantenservice24/7 live chat, [email protected]
MobielMobiele website voor iOS en Android
Minimumleeftijd18 jaar

Account aanmaken bij Casoola

De registratie bestaat uit vier stappen.

  1. Open het registratieformulier op de website.
  2. Vul uw e-mailadres in en kies een wachtwoord.
  3. Vul uw persoonlijke gegevens in, zoals naam en adres.
  4. Kies een welkomstaanbieding of sla deze stap over en rond de registratie af.

Alleen klanten van 18 jaar en ouder worden geaccepteerd. Inloggen gebeurt met uw e-mailadres en wachtwoord; tweestapsverificatie is niet beschikbaar.

Bonussen bij Casoola

Het bonusaanbod is opgesplitst in casino- en sportpromoties, elk met een variant in euro's en een in USDT. Na een storting activeert u de bonus in de sectie 'Mijn bonus'. Doorspeelvoorwaarden en het minimale stortingsbedrag staan per promotie in de actievoorwaarden.

Welkomstbonussen

Er zijn vier welkomstaanbiedingen: twee voor het casino en twee voor het sportsbook. Elke aanbieding geldt voor de eerste storting en vraagt om een minimaal bedrag; de cryptovarianten vereisen een eerste storting in USDT.

BonusAanbodVoor wieBelangrijkste voorwaarden
Casino Welkomstbonus100% tot €500 + 200 gratis spinsEerste stortingMinimale storting, activeren in 'Mijn bonus'
Sport Welkomstbonus100% tot €100Eerste stortingMinimale storting, overdrachtsvereisten
Casino Crypto Welkomstbonus200% tot 3.000 USDTEerste crypto-stortingMinimale storting, activeren in 'Mijn bonus'
Sport Crypto Welkomstbonus100% tot 200 USDTEerste crypto-stortingMinimale storting, overdrachtsvereisten

Herlaadbonussen

Herlaadbonussen gelden voor spelers die opnieuw storten en verschijnen wekelijks of in het weekend, voor casino en sport. Van de meeste bestaat ook een cryptovariant.

BonusAanbodFrequentie
Wekelijks Herladen (Casino)100 gratis spinsWekelijks
Weekend Herlaadbonus (Casino)50% tot €600 + 66 gratis spinsWeekend
Weekend Crypto Herlaad Bonus (Casino)60% tot 1.000 USDTWeekend
Weekend Crypto Herlaad Bonus (Casino) 75%75% tot 750 USDT + 100 gratis spinsWeekend
Sport Wekelijkse Herlaadbonus75% tot €500Wekelijks
Sport Weekend Herlaadbonus50% tot €700Weekend
Crypto Wekelijkse Herlaadbonus (Sport)50% tot 500 USDTWekelijks
Crypto Weekend Herlaadbonus (Sport)50% tot 1.000 USDTWeekend

Cashback

Cashback wordt berekend over verloren inzetten. De casino-cashback claimt u dagelijks, de live cashback vraagt u aan via 'Mijn bonus' en voor sport geldt een aparte regeling.

BonusAanbodGeldt voor
Dagelijkse Cashback (Casino)15% tot €400Casinospellen
Live Cashback25% tot €350Live casino
Sport Cashback Bonus10% tot €500Sportweddenschappen

Sportpromoties

Daarnaast zijn er promoties die direct aan een weddenschap zijn gekoppeld, met vaste maximale bedragen.

PromotieAanbodBelangrijkste voorwaarden
2 doelpunten voorsprong uitbetalingVroegtijdige uitbetaling tot €50.000Alleen specifieke wedstrijden
Accumulator-boostVerhoogde winsten tot €100.000Minimale selecties vereist
Bet Builder Risicovrije Weddenschap50% risicoloos tot €50Alleen Bet Builder weddenschappen

VIP-club en loyaliteitsprogramma

De VIP-club telt vijf niveaus: u registreert een account, stort en stijgt door te spelen. Voordelen zijn promoties, 24/7 live chat, persoonlijke aanbiedingen, onderhandelbare opnamelimieten, cashback en een VIP-manager. Met uitdagingen, stortingen, spellen en collecties verdient u munten; in de Shop ruilt u die in, bijvoorbeeld 500 munten voor €5 bonusgeld of 900 munten voor €10, en ook voor gratis spins en gratis weddenschappen.

Bonus claimen bij Casoola

  1. Kies tijdens de registratie een welkomstaanbieding of sla deze stap over.
  2. Doe in de kassa een storting die aan het minimumbedrag voldoet.
  3. Open de sectie 'Mijn bonus' in uw account.
  4. Activeer de gewenste bonus.

Spellen bij Casoola

De bibliotheek bevat slots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games en crash games, aangevuld met een sportsbook. Spellen komen van 40 aanbieders, waaronder Pragmatic Play, Novomatic, Hacksaw Gaming, Playtech, Amusnet, Yggdrasil, Thunderkick en Red Tiger. Demoversies opent u zonder in te loggen.

Online slots

Slots vormen de grootste categorie, van klassieke fruitmachines tot titels met hold-and-win-functies.

SlotAanbieder
40 Mega HotfireNovomatic
Hot Step 2 ExtremeJacks
100 Golden Coins: Reel FishingAmusnet
Joker Streak XL: Hold and WinCROCO
Strawberry LandBackseat Gaming
Fortune Coins Unlimited FortuneTada Gaming
Thunderline Express: Hold & WinPenguin King
Sizzling Hot DeluxeNovomatic
Le FishermanHacksaw Gaming
Hot Chilli BellsBGaming

Nieuwe titels komen er regelmatig bij, zoals Ze Zeus van Hacksaw Gaming, Diamonds XXL Multiboost: Hold and Win van Enjoy Gaming, Nova Blast Ultra van Maxxi Labs en Trophy Rush Triple Boost van Amusnet.

Live casino

In het live casino speelt u tegen een echte dealer via een videostream. Roulette en blackjack vormen de kern, met tafels van Pragmatic Live, Playtech en Iconic 21; ook spelshows zijn vertegenwoordigd.

Live spelAanbieder
Mega RoulettePragmatic Live
Blackjack 77 - RubyPragmatic Live
Speed RoulettePragmatic Live
Mega Fire Blaze Roulette LivePlaytech
ONE Blackjack 1Pragmatic Live
Gold Saloon BlackjackIconic 21
Money TimePragmatic Live
Adventures Beyond Wonderland LivePlaytech
Gates of Olympus RoulettePragmatic Live
Gold Saloon VIP Speed RoulettePragmatic Live

Jackpots

Jackpotspellen hebben een prijzenpot die groeit of in vaste niveaus wordt uitgekeerd.

JackpotspelAanbieder
Aztec Empire Hold & WinNovomatic
Chonky Kong: Hold & WinPenguin King
40 Extra Crown Coin BoostAmusnet
Cash Connection Sizzling HotNovomatic
Mighty Wild Panther: Grand Gold EditionVoltEnt
Diamond Explosion 777Ruby Play
Booming Buffalo Hold and Win Extreme 25,000Booming Games
3 Spirit VolcanoesAmigo Gaming
Coins of Ra DeluxeBetsoft
Joker's Fire Bar: Hold and WinHeaven Of 7

Wedden bij Casoola

Naast het casino biedt Casoola ook een sportsbook, met weddenschappen op voetbal, tennis, ijshockey, basketbal en andere sporten. U wedt vooraf of tijdens de wedstrijd, met livestreaming als extra. Toernooien zijn er voor casino en sport, met prijzenpotten van €1.100 tot €2.000.000.

OnderdeelDetails
Belangrijkste sportenVoetbal, tennis, ijshockey, basketbal, tafeltennis, honkbal, American Football, golf, boksen, cricket
WeddenschaptypenPre-match, live wedden, enkele weddenschap, accumulator, Bet Builder, handicap, vroege uitbetaling
VoetbalcompetitiesEngelse Premier League, Serie A, UEFA Champions League
LivestreamingBeschikbaar
Cash-outNiet beschikbaar
PaardenracesNiet beschikbaar

Betalingen bij Casoola

Het platform werkt met euro's en USDT. Het minimale stortingsbedrag voor bonussen staat in de actievoorwaarden en is niet zichtbaar in de kassa voordat u stort. Een eerste storting verloopt in vijf stappen: ga naar de kassa, kies een betaalmethode, voer het bedrag in, bevestig en activeer daarna uw bonus in 'Mijn bonus'. Dezelfde drie methoden gelden voor uitbetalingen.

MethodeTypeStortenOpnemen
VisaCreditcard of debetkaartJaJa
MastercardCreditcard of debetkaartJaJa
Interac e-TransferOnline bankierenJaJa

Geld opnemen

  1. Log in met uw e-mailadres en wachtwoord.
  2. Open de kassa in uw account.
  3. Kies het onderdeel voor opnames.
  4. Selecteer Visa, Mastercard of Interac e-Transfer.
  5. Voer het bedrag in dat u wilt opnemen.
  6. Bevestig de aanvraag.

Casoola mobiel

Er is geen aparte app; de mobiele website is volledig geoptimaliseerd voor browsers op iOS en Android. Volgens de website zijn 100% van de spellen en functies op mobiel beschikbaar, inclusief de kassa, het sportsbook en de bonussecties. Ook demospellen opent u zonder in te loggen.

Klantenservice bij Casoola

De klantenservice is bereikbaar via live chat en e-mail. De live chat draait 24 uur per dag en is ook een vast voordeel binnen de VIP-club. Daarnaast is er een helpcentrum met aparte categorieën per onderwerp.

KanaalDetails
Live chat24/7 beschikbaar
E-mail[email protected]
HelpcentrumBonussen & Promoties, Casino, Stortingen, Algemeen, Mijn Account & Verificatie, Sportsbook, Technisch, Opnames
Ondersteunde talen18 talen, waaronder Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans
WebsiteBeschikbaar in 24 talen

Veiligheid bij Casoola

Leeftijdsverificatie is verplicht: alleen personen van 18 jaar en ouder worden geaccepteerd. Er is een privacykennisgeving, die vermoedelijk aansluit op de AVG. Voor verantwoord spelen kunt u zelfuitsluiting aanvragen of een afkoelperiode instellen. Hulp van buitenaf is te vinden bij Gamblers Anonymous en Gambling Therapy.

Veelgestelde vragen over Casoola

Welke welkomstbonus kan ik kiezen bij Casoola?

U kiest uit 100% tot €500 plus 200 gratis spins voor casino, 200% tot 3.000 USDT met crypto, 100% tot €100 voor sport of 100% tot 200 USDT voor sport met crypto.

Hoe activeer ik mijn bonus?

Na een storting die aan het minimumbedrag voldoet, opent u de sectie 'Mijn bonus' en activeert u daar de gewenste aanbieding.

Zijn er bonussen voor bestaande spelers?

Ja: wekelijkse en weekendherlaadbonussen voor casino en sport, dagelijkse cashback van 15% tot €400, live cashback van 25% tot €350 en sportcashback van 10% tot €500.

Hoe werkt het muntensysteem in de Shop?

U verdient munten met uitdagingen, stortingen, spellen en collecties en ruilt ze in voor bonusgeld, gratis spins of gratis weddenschappen, bijvoorbeeld 500 munten voor €5.

Met welke methoden kan ik storten?

Met Visa, Mastercard en Interac e-Transfer, in euro's of in USDT.

2026-10-13